17 листопада 2016 року в Міжнародному технологічному університеті пройшло святкування Міжнародного Дня студента - доволі своєрідного дня солідаризації студентства світу як найбільш небайдужої, мислячої та активної частини суспільства.
Від імені колективу університету в.о. ректора Вільський Геннадій Борисович  привітав студентів, майбутніх абітурієнтів і науково-педагогічних працівників зі святом. У своєму виступі він побажав студентам вбирати в себе всі необхідні знання для активної життєдіяльності та досвід наставників, стати фахівцями високого класу, порядними людьми і патріотами, відмітивши, що студентські роки – це насамперед час збагачення свого життєвого багажу науково-практичними результатами та новими друзями, креативної самореалізації і сумлінної праці.
21

В цей день до стін «Миколаївської політехніки» завітали відомі поважні гості. Виконуючий обов’язки начальника управління з питань молоді та туризму Миколаївської обласної державної адміністрації Волчецький Руслан Володимирович поздоровив студентство ВНЗ з Міжнародним Днем студента та відзначив подяками за особистий вклад в розвиток студентського самоуправління, ініціативність та креативність при реалізації соціально-значущих молодіжних проектів і в проведенні громадянських акцій Ігоря Дмитрієнка, Ілону Іващенко, Юрія Крутеуса, Іванну Мигалегу, Анастасію Мунтян.

22

Голова обласного комітету профспілок працівників державних установ, заслужений працівник соціальної сфери Бугаєнко Таміла Іванівна у своєму виступі, згадавши  цю чудесну пору в житті, відзначила, що саме в студентські роки всі ми починаємо краще розуміти і вивчати світ, стаємо особистістю, яка готова вибрати свій шлях пошуків, стверджень і досягнень в науці, мистецтві чи культурі.

Особливо тепло на сцені Будинку культури «Будівельників» студенти-політехніки і запрошені учні загальноосвітніх шкіл №№ 22, 39, 61 та економічного ліцею № 2 Миколаєва зустрічали концертні номери студії «Вітер змін», які запам’яталися своєю артистичністю та феєричністю.

23

25

Всіма присутніми була відмічена оригінальність та експресивність танцювально-пісенної композиції «Пісня студентів», яка яскраво довела, що справжній студент завжди заставить всіх повірити в істинність своїх відповідей, обов’язково відстоїть свою точку зору, достойно вийде з ситуації, яка склалася, та вміло розставить пріоритети.

24

А фінальна пісня «Україна – це ти…», виконана спільно студентами університету, коледжу культури та мистецтва і учнями ЗОШ № 61, учасниками студії «Вітер змін», надовго запам’ятається як символ впевненості в майбутньому всього українського народу.